קניית צפיות ביוטיוב – איך עושים את זה ומהם היתרונות בכך?

קניית צפיות ביוטיוב – איך עושים את זה ומהם היתרונות בכך?

מי מאיתנו לא נכנס ליוטיוב פעם אחת ביום לפחות? ואף יותר? ואלה שלא נכנסו בטח שמעו על האתר רבות. כשאנחנו נכנסים לאיזה סרטון מסויים ביוטיוב או אפילו בדף הראשי של האתר, אנחנו מבחינים בדבר שנקרא "צפיות", כלומר כמה אנשים צפו באותו סרטון, נכון יש צפיות מזוייפות(חברת גוגל שבבעלותה יוטיוב דואגת להסיר אותן) ויש אמיתיות, "אורגניות".

חשוב להבין שכיום בדומה לאינסטגרם, מספר הצפיות, העוקבים או הלייקים משפיע רבות על מה שאנחנו בוחרים, במקרה שלנו עם יוטיוב – האם לבחור לצפות בסרטון הזה או לא. הצפיות בעצם "מושכות" או "גוררות" אותנו לצפות בסרטון, לדוגמה – כאשר אתם רואים סרטון בעל 300 צפיות(הסרטון אינו חדש, לצורך הדוגמה – חצי שנה) וסרטון בעל כמה עשרות אלפי צפיות, למי תעדיפו להיכנס? משמע צפיות ביוטיוב מעלות את רמת המוניטין של הסרטון. אז איך אנחנו יכולים לקנות צפיות ביוטיוב על-מנת להעלות את מוניטין הסרטון שלנו או הערוץ שלנו, להתחיל מנקודת הזנקה שעוקפת סרטונים אחרים, דבר שיביא לנו יותר אהדה או במונחים כלכליים, יותר כסף.

אז איך ניתן לבצע קניית צפיות ביוטיוב בזול?

באמצעות חברות אמינות אשר מספקות לכם את המוצר בצורה איכותית, מהירה ויעילה, תוכלו לרכוש ולבצע קניית צפיות ביוטיוב בכמות אותה אתם תרצו או לבחור אחת מן החבילות המוצעות לאותה החברה. כמובן שהמחירים זולים ביותר בעולם של היום כאשר יש תחרות ולא מונופול אחד גדול – לדוגמה: עבור 10,000 צפיות, תשלמו רק 120 ש"ח, מחיר זול לכל הדעות.

אז מה היתרונות בעצם של קניית צפיות ביוטיוב בזול?

צפיות ממשתמשים אמיתיים מכל העולם.
תוצאות בתוך 24 שעות ואף הרבה פחות.
דירוג גבוה יותר של הסרטון שלכם ובכך יקבל הרבה יותר כניסות אורגניות.
יותר צפיות ולייקים = יותר כסף(גם כאשר אין פרסומות).

ומה לגבי זיוף צפיות ביוטיוב?

התופעה שכיחה למדי בשנים האחרונות, אך חברת גוגל(Google) שבבעלותה אתר יוטיוב דואגת או להסיר את הצפיות ו/או להעניש את הסרטון במגוון דרכים.
זיוף צפיות ביוטיוב הוא לא חוקי ועובר על תנאי השימוש באתר, גם פוגע בכם מבחינה כספית – הצפיות ייעלמו וגם הסרטון יקבל דירוג נמוך הרבה יותר.

לסיכום, צפיות ביוטיוב הוא מצרך חשוב בימנו ויש לדאוג לקבל צפיות איכותיות ואמיתיות, בהצלחה עם הסרטון!

כתוב/כתבי תגובה