למה כדאי לקנות סיגריה אלקטרונית

למה כדאי לקנות סיגריה אלקטרונית

אפשר להגיד בפה מלא שסיגריה אלקטרונית היא התחליף היעיל ביותר לסיגריה רגילה למעשנים, רמת החומרים המסוכנים שבה נמוכה מאוד,
ישנה שליטה על הסיגריה, בנוסף אדי הסיגריה "מזוייפים" מה שנותן תחושה ומראה למעשנים שמדובר בסיגריה רגילה ולכן עדיף על-פני תחליפים אחרים.

לסיגריה האלקטרונית בתור תחליף יעיל ביותר לסיגריה הרגילה ישנן מגוון יתרונות על-פני תחליפים אחרים ובכלל על-פני הסיגריה הרגילה והמזיקה.
להלן יתרונות שונים ומגוונים:

קודם כל, המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות סופגים הרבה פחות חומרים רעילים העלולים לגרום למחלות ריאות וסרטן, בנוסף,
כאשר משתמשים בהן בהתאם להנחיות הנכונות, הסיכון להרעלת ניקוטין קטן מאוד, סיגריות אלקטרוניות יכולות להפחית את הצורך לעישון ועשויות לעודד הפסקת עישון.
ניתן לראות גם כי אין מקום לאכיפה דומה לזו הנהוגה כלפי סיגריות רגילות, בוודאי לא לאכיפה חמורה יותר, כפי שמציעים חלק מהמוסדות.

נמצא גם שעל-פי הקולג' המלכותי לרופאים, עישון סיגריה אלקטרונית יכול לשפר את חייהם של מיליונים והחשש מכך שעישון סיגריה אלקטרונית הוא השלב הראשון
בדרך לעישון – איננו מבוסס כלל ובדומה לכך, ארגון הבריאות העולמי אף קובע כי סיגריות אלקטרוניות עשויות להיות פחות מסוכנות מאשר עישון טבק, בממוצע.

עם כל זאת, נוזלי המילוי של הסיגריות האלקטרוניות אף הם "בריאים" ביחס ישיר לסיגריה הרגילה והמזיקה, ומכילים הרבה פחות חומרים רעילים מאשר הסיגריות הרגילות.
גם האגודה האמריקנית של רופאי בריאות הציבור תומכת במכירת סיגריות אלקטרוניות לציבור המבוגרים.
רשות התרופות הבריטי מעודדת השימוש בניקוטין לטווח ארוך לשם גמילה מסיגריות אותו ניתן למצוא בנוזל המילוי לסיגריה האלקטרונית במינון נכון ומבוקר.

עוד יתרון שניתן לראות הוא נוזלי המילוי שניתן לקנות עצמאית, כלומר איכותם נתונה בידכם, אתם בוחרים איזה נוזל מילוי תרצו לקנות בין אם זה בעיניין הטעם,
בעניין המחיר, אמינות או איכות, אתם האחראים גם לכמות הניקוטין על-ידי קניית נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית שבהם מצויינת כמות הניקוטין, ישנן רמות שונות ובקבוקים שונים,לדוגמה –
0.6 מיליגרם שנחשב מעט מאוד ועד 2.4 מיליגרם שנחשב לחזק מאוד.

וכמובן הטעם של הסיגריה חשוב אף כן, לסיגריות האלקטרוניות ניתן לבחור אפילו טעם ללא החלפת הסיגריות עצמן, על-ידי טעם נוזלי המילוי, ניתן למצוא שלל
שטעמים מגוונים כמו טעם של סיגריה רגילה, ווניל, קפה ועוד.
גם גודלם של הבקבוקים קובע, ייתכן שאתם צריכים כמות מסויימת של נוזל – לא פחות מדי ולא יותר מדי, לסיגריה האלקטרונית יתרון כאן, מגוון גדלים מ-30
מיליליטר ועד 100 מיליליטר וכמובן שיש מבצעים מתחדשים כל הזמן ככה שהדבר יוצא זול ובכלל, סיגריה אלקטרונית היא מוצר זול הרבה יותר מסיגריה רגילה,

כדוגמה, קופסת סיגריות אחת עולה 30 ש"ח ואתם מעשנים קופסא כל שבוע, בחודש זה יוצא סביבות 120 ש"ח, בניגוד לכך, אצל סיגריה אלקטרונית הדבר זול.
הסיגריה עצמה עולה בכיוון של 150 ש"ח ומספיקה להמון זמן, נוזלי המילוי עצמם פחות מ-40 ש"ח ומספיקים להרבה יותר זמן מקופסת סיגריות אחת.

בקיצור, סיגריה אלקטרונית היא תחליף יעיל ביותר לסיגריה הרגילה, הרבה יותר "בריא" והרבה יותר זול, יש לשקול בכובד ראש מעבר.

כתוב/כתבי תגובה